2020-2021 оқу жылындағы мәлімет
р/с | Ойын байқау,олимпиадалар тізімі | бала
саны |
Орындар | ||||
м.қ | 3 | 2 | 1 | б.ж | |||
1 | Дарын» ғылыми жоба байқауы | 5 | |||||
2 | Ақбота интеллектуалдық марафоны | 53 | 7 | 14 | 21 | ||
3 | British Bulldog | 63 | 9 | 11 | 6 | ||
4 | Русский медвежонок-языкознание для всех | 16 | 4 | 5 | 4 | ||
5 | Лингвистикалық олимпиада | 3 | |||||
6 | 7-8 класс олимпиада | 4 | 1 | 1 | |||
7 | Мектепшілік пәндік олимпиада | 65 | 9 | 6 | 20 | ||
8 | Калалык пәндік олимпиада | 26 | 4 | 6 | 1 | 1 | |
9 | Облыстық пәндік олимпиада | 2 | 1 | 1 | |||
10 | Республикалык олимпиада | 1 | 1 | ||||
11 | Білген бәйге» және «Білген Аламан | 39 | 14 | 8 | 9 | ||
12 | Достық олимпиадасы | 4 | 1 | ||||
13 | Кенгуру | 24 | 9 | 11 | |||
14 | Пони | 52 | 12 | 5 | |||
15 | Барлығы | 357 | 58 | 54 | 53 |
1.«Дарын» ғылыми-жоба байқауы бойынша қатысқан
оқушылар мәліметі
Оқушының аты- жөні | класы | тақырыбы | секциясы | жетекшісі
|
|
1 | Альбеков Алихан | 8 | «Сакральное наследие населения Сары Арки эпохи Золотой Орды» | История Казахстана | Базарова М.М. |
2 | Карасаева Сабина | 8 | «Черный рынок органов» | Право | Базарова М.М. |
3 | Гумарова Эльвира | 10 | «Латын графикасы негізінде өз бетінше жазып үйренудің тиімді жолдары» | Қаз.т | Абилдина Ш.А |
4 | Адильбаева Арайлым | 10 | «Жаңартылған білім мазмұнында қазақ тіліндегі мәтіндерді меңгеру» | Қаз.т | Абилдина Ш.А |
5 | Габриэлян Милана | 9 | «Фольклорные мотивы в романе М.Успенского. Богатыристика Кости Жихарева и их визуальное воспроизвидение» | Русский язык и литература | Гулиева И.А. |
2.Қалалық пәндік олимпиада мәліметі (9-11 кл)
Оқушының аты- жөні | класы | пәні | орны | Жетекшісі
|
|
1 | Аткиева Фариза | 10Ә | Орыс тілі | 1 | Кенжегалиева О.М. |
2 | Сапожникова Вераника | 10Б | Орыс тілі мен әдебиеті | 2 | Буракова Е.В. |
3 | Кожевникова Амина | 10Б | Биология | 3 | Шевченко С.А. |
4 | Оскентай Абзал | 10Ә | Қазақ тілі мен әдебиеті | 3 | Кудабаева Ж.Р. |
5 | Реш Азат | 11А | Математика | 3 | Зиновьева Л.Ю. |
6 | Габриэлян Милана | 9Б | Орыс тілі мен әдебиеті | 3 | Буракова Е.В. |
7 | Макашев Дан | 11А | Физика | 3 | Айтжанова А.Н. |
8 | Утянов Алмат | 9Б | Химия | 3 | Буркутова Л.Ж. |
9 | Штефан Алина | 11А | Орыс тілі мен әдебиеті | 4 | Буракова Е.В. |
3.Облыстық пәндік олимпиада мәліметі (9-11)
Оқушының аты- жөні | класы | пәні | орны | Жетекшісі
|
|
1 | Сапожникова Вераника | 10Б | Орыс тілі мен әдебиеті | 1 | Буракова Е.В. |
2 | Аткиева Фариза | 10Ә | Орыс тілі | 3 | Кенжегалиева О.М. |
4.Республикалық пәндік олимпиада мәліметі (9-11)
Оқушының аты- жөні | класы | пәні | орны | Жетекшісі
|
|
1 | Сапожникова Вераника | 10Б | Орыс тілі мен әдебиеті | 3 | Буракова Е.В. |
5.Қалалық пәндік олимпиада мәліметі (7-8 кл)
Оқушының аты- жөні | класы | пәні | орны | Жетекшісі
|
|
1 | Микаэлян Луиза | 8 | қазақ тілі | 1 | Алиева А.К. |
2 | Салимов Ралиф | 7 | физика | 1 | Айтжанова А.Н. |
6.Облыстық пәндік олимпиада мәліметі (7-8 кл)
Оқушының аты- жөні | класы | пәні | орны | Жетекшісі
|
|
1 | Салимов Ралиф | 7 | физика | 3 | Айтжанова А.Н. |
7.Достық-2021 олимпиадасы (5-6 кл)
Оқушының аты- жөні | класы | пәні | орны | Жетекшісі
|
|
1 | Алимхан Наргиз | 5 | Қазақ тілі, математика, тарих және ағылшын тілі | 3 | Байжарикова А.А. |
Ақтөбе қаласы №27 мектеп-лицейінің
дарынды балалар мен жұмыс жөніндегі
2019-2020 оқу жылындағы мәлімет
р/с | Ойын байқау,олимпиадалар тізімі | бала
саны |
Орындар | ||||
м.қ | 3 | 2 | 1 | б.ж | |||
1 | Зерде» ғылыми-жоба байқауы | 3 | 1 | ||||
2 | Дарын» ғылыми жоба байқауы | 3 | 1 | ||||
3 | Ақбота интеллектуалдық марафоны | 53 | 7 | 14 | 21 | ||
4 | Человек и природа | 64 | 6 | 10 | 8 | ||
5 | British Bulldog | 63 | 9 | 11 | 6 | ||
6 | Русский медвежонок-языкознание для всех | 16 | 4 | 5 | 4 | ||
7 | Лингвистикалық олимпиада | 3 | |||||
8 | Математика-логика олимпиада | 4 | |||||
9 | Мектепішілік пәндік олимпиада | 79 | |||||
10 | Қалалық пәндік олимпиада | 27 | 1 | ||||
11 | Облыстық пәндік олимпиада | 1 | |||||
12 | Білген бәйге» және «Білген Аламан | 39 | 14 | 8 | 9 | ||
13 | Елін сүйген- Елбасы | 1 | 1 | ||||
14 | Халықаралық Достық форумы | 5 | 2 | 3 | |||
15 | Достық олимпиадасы | 2 | 1 | 1 | |||
16 | Кенгуру | 24 | 9 | 11 | |||
17 | МАН | 7 | 2 | 3 | |||
18 | Өлең сөздің патшасы… | 3 | 2 | ||||
Барлығы | 402 | 1 | 46 | 66 | 61 | 3 |
1.«Зерде» ғылыми-жоба байқауы бойынша қатысқан
оқушылар мәліметі
Оқушының аты- жөні | класы | тақырыбы | секциясы | Жетекшісі
|
|
1 | Ахметов Батыр | 5а | Полиэтиленнің пайдасы мен зияны | биология | Нурбергенова С.Т. |
2 | Сарбай Дияр | 5а | 3Д голограммасы | Информ
(мақтау қағазы) |
Нурбергенова С.Т. |
3 | Дарханбаева Іңкәр
Дарханбаева Гаухар |
5а | Ақтөбе қаласының геоэкологиясы | экология | Нурбергенова С.Т. |
2.«Дарын» ғылыми-жоба байқауы бойынша қатысқан
оқушылар мәліметі
Оқушының аты- жөні | класы | тақырыбы | секциясы | жетекшісі
|
|
1 | Кожевникова А | 9 | Психофизиологические особенности детей с вегетососудистой дистонией | Биология
(ІІ орын) |
Ишеева Д.А |
2 | Рысалиева Э | 10 | Решение логических задач с помощью инварианта | матем | Мортина С.В. |
3 | Мейрамгалиев Жансен | 11 | Латын графикасы негізінде өз бетінше жазып үйренудің тиімді жолдары | Қаз.т | Абилдина Ш.А |
3.Мектепішілік пәндік олимпиада мәліметі
Оқушының аты- жөні | класы | пәні | орны | Жетекшісі
|
|
1 | Юндт Глеб | 10 | Ағылшын тілі | ІІ | Назарова К.А. |
4.Халықаралық «Достық» форумы
Оқушының аты- жөні | класы | тақырыбы | орны | Жетекшісі
|
|
1 | Сүндет Серік | 4 | Пәндік олимпиада | Гран при | Кумарова Г.А. |
2 | Сарбай Дияр | 5а | 3Д голограммасы | Гран при | Нурбергенова С.Т. |
3 | Қайсар Амина | 5а | Полиэтиленнің пайдасы мен зияны | І | Нурбергенова С.Т. |
4 | Сансызбай Құралай | 5а | Фитотерапия оның маңызы | ІІ | Нурбергенова С.Т. |
5.Халықаралық «Ақбота интнллектуалдық марафоы»
Оның ішінде класс және оқу тілі | ||||||||||||
Барл | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ||||||
53 | қаз | орыс | қаз | орыс | қаз | орыс | қаз | орыс | қаз | орыс | қаз | орыс |
12 | 16 | 1 | 7 | 4 | 3 | 1 | 2 | 7 |
6.Халықаралық «ПОНИ в великойстране языкознания»
ойын байқауы
Мек
тебі |
Оның ішінде класс және оқу тілі | |||||||||
Барл.қатысқан | 1 | 2 | 3 | 4 | жетекшісі | |||||
27 | 22 | қаз | орыс | қаз | орыс | қаз | орыс | қаз | орыс | |
3 | 3 | 4 | 7 | 5 | ||||||
7.Халықаралық «British Bulldog» ойын байқауы
Оның ішінде класс және оқу тілі | |||||
Барл | қала | 3-4 | 5-6 | 7-8 | 9-11
|
63 | Ақтөбе | 23 | 11 | 21 | 8 |
8.Халықаралық«Русский медвежонок-языкознание для всех» интелллектуалдық марафонына ойын байқауы
Оның ішінде класс және оқу тілі | |||||
Барл | 2-3 | 4-5 | 6-7 | 8-9 | 10-11 |
16 | орыс | орыс | орыс | орыс | орыс |
4 | 7 | 1 | 4 |
9.Халықаралық «Человек и природа» ойын байқауы
Мек
тебі |
Оның ішінде класс және оқу тілі | ||||||||||
Барл.қатысқан | 1-2 | 3-4 | 5-6 | 7-8 | 9-11 | ||||||
27 | 64 | қаз | орыс | қаз | орыс | қаз | орыс | қаз | орыс | қаз | орыс |
34 | 8 | 5 | 7 | 1 | 1 | 8 |
10.Республикалық Ғылыми-Тәжірибелік конференциясы
Оқушының аты жөні | класы | секциясы | Алған орны | Жетекшісі | |
1 | Мейрамгалиев Жансен | 11класс | Қазақ тілі
|
сертификат | Абилдина Ж.Ш. |
2 | Кауканова Дильназ, Адильбаева Арайлым | 9класс. | Қазақ тілі
|
2орын | Абилдина Ж.Ш. |
3 | Оразова Амина | 8класс | Қазақ әдебиеті
|
2орын | Алиева А.К. |
4 | Уызбек Гульназ, Амиралина Жансұлу | 8класс | Қазақ әдебиеті
|
2 орын | Баймагамбетова Н.К. |
5 | Баранова Марина | 11 класс | құқ | 2орын | Базарова М.М. |
6 | Альбеков Алихан | 7класс | тарих | 3орын | Базарова М.М. |
7 | Мауленова Камила | 11 класс | медицина | сертификат | Олейникова Ю.Л. |